Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Konkursy Konkurs piosenki patriotycznej Konkurs Piosenki Patriotycznej
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 10 listopada 2011 13:11

Konkurs Piosenki Patriotycznej

Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie naszej szkoły w przeddzień Święta Niepodległości uczestniczą w szkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej. Każda z klas, po wcześniejszym wylosowaniu tytułu pieśni, przygotowała swój autorski występ w auli Zespołu Szkół. Podkreślić należy wielkie zaangażowanie uczniów, pomysłowość oraz zdolności instrumentalne. Dzięki nim mogliśmy wysłuchać wiele znanych pieśni w uwspółcześnionej aranżacji. Konkurs będący przede wszystkim bezcenną lekcją patriotyzmu, musiał wyłonić swoich laureatów. Tegorocznymi laureatami zostali uczniowie klasy I B za aranżację i wykonanie pieśni "Serce w plecaku".

(WS)

Klasa IB pierwsze miejsce w konkursie piosenki patriotycznej

zolnieze lo

Dla uczczenia Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły Piosenki Patriotycznej

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS