Start Turniej Counter Strike o puchar burmistrza MiG Niepołomice "LanParty 2011"
środa, 20 kwietnia 2011 11:56

Turniej Counter Strike o puchar burmistrza MiG Niepołomice "LanParty 2011"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zapalonych graczy gry Counter Strike, na Turniej o puchar burmistrza MiG Niepołomice "LanParty 2011" który odbędzie się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Niepołomicach.

Dnia 28 maja 2011r. Rozpoczęcie 9.00.

Chętne drużyny zapraszamy na stronę www.lanparty.lo-niepolomice.pl [Klik] w celu zapisania się online.

I do zapoznania sie z regulaminem. [Regulamin]