Start INTERSIEĆ 2010/11 Michał Płatek pierwszy w Polsce
czwartek, 24 marca 2011 10:06

INTERSIEĆ 2010/11 Michał Płatek pierwszy w Polsce

18 marca 2011r. w Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej odbył się finał „Ogólnopolskiego konkursu informatycznego INTERSIEĆ 2010/11”.

Spośród blisko 6000 uczniów ze szkół średnich z całej Polski do ścisłego finału zakwalifikowało się tylko 39 uczestników.

Laureatem tegorocznej edycji „Ogólnopolskiego konkursu informatycznego INTERSIEĆ 2010/2011” z naszej szkoły jest:

Michał Płatek, który zajął pierwsze miejsce w tym oto konkursie.

Apel wraz z podziekowaniam i dla Michała Płatka laureata I miejsca w konkursie Intersieć