Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start 2010/2011 Klasyfikacja punktowa sportowca roku - chłopcy
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 11 marca 2011 09:01

Klasyfikacja punktowa sportowca roku - chłopcy

nazwisko i imię

biegi – jesień+

wiosna

 

piłka siatkowa

powiat +rejon

+turniej mikołajkowy+

rejon+Gdów

 

koszykówka

 

 

strzelanie

 

 

 

szachy

 

 

pływanie

sztafeta +

indywidualne+

województwo

 

 

tenis

stołowy

szkoła +

powiat drużyna+

powiat ind

 

 

narciarstwo

alpejskie –

woj.

 

piłka

ręczna

powiat

+ turniej

 

 

 

badminton

 

 

piłka

nożna

turniej

 

 

suma

Tomera Łukasz

10+5

14

10+14

10

-

5

-

10

14

+14

12

14+5

137

Trzos Przemysław

-

14 + 10 + 10+14

-

-

-

12 + 14

-

14

88

Antończyk Piotr

-

14 + 10+

10+14

10

-

-

-

-

14

12

84

Bobowski Szymon

-

14 + 10+

10+14

-

-

-

-

-

 

14

+14

 

 

76

Gurgul Bartłomiej

-

- -  +10+14

-

-

-

-

14+10

+10

 

 

 

+5

63

Piechnik Piotr

-12

+5

-

-

-

-

12

5

 

14

+14

 

 

62

Adamski Łukasz

-

14 + 10+

10+14

-

-

-

-

-

 

 

 

 

48

Solarz Grzegorz

-

14 + 10+

10+14

-

-

-

-

-

 

 

 

 

48

Wnęk Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

14

+14

 

14+5

47

Bystrowski Tomasz

10+

14+5

-

-

-

-

-

-

 

 

 

12+5

46

Wilimberg Radomir

-

-

-

-

-

12

5

 

14

+14

 

 

45

Mleko Adrian

10+5

14

-

-

-

-

-

 

 

 

14

43

Bolek Piotr

-

-

10

-

-

-

5

 

14

+14

 

 

43

Kampe Maciej

-

-

10

-

-

-

5

 

14

+14

 

 

43

Czerczak Damian

10+5

-

-

-

14+5

-

5

 

 

 

 

39

Chytkowski

Dariusz

-

14 + 10

-

-

-

-

-

 

14

 

 

38

Ptak Maciej

-

- - +10 +14

-

-

-

-

-

 

 

 

14

38

Lasek Paweł

-+10

+5

-

-

-

-

-

5

 

 

 

12+5

37

Motoła Mateusz

10

-

-

-

-

-

5

 

 

 

14+5

34

Buchacz Michał

-+5

-

-

-

-

-

-

-

14

+14

 

 

33

Gurgul Łukasz

-

-

10

-

-

12+5

5

 

 

 

 

32

Romański Filip

10+5

-

-

-

-

-

5

 

 

 

12

32

Rojewski Arkadiusz

10

-

-

-

-

-

5

 

 

 

12+5

32

Partyka Krzysztof

+12

+5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

31

Solarczyk Kamil

-

-

-

-

-

12+12 +5

-

 

 

 

 

29

Szczurek

Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

 

 

14

+14

 

 

28

Grzegorzek Wojciech

-

-

-

-

-

-

12+10+5

 

 

 

 

27

Wojas Mateusz

-

-

-

-

-

12+ 10+5

-

 

 

 

 

27

Jeleń Maciej

-+5

-

-

-

-

12

-

 

 

 

12

24

Pejski  Marcin

-

- - +10 +14

-

-

-

-

-

 

 

 

 

24

Zamojski Paweł

-

-

10

-

-

-

-

 

14

 

 

24

Ziajor Mateusz

-

14 + 10

-

-

-

-

-

 

 

 

 

24

Pawlik Paweł

10

-

-

-

-

-

-

 

 

 

12

22

Mleko Dominik

-

-

-

-

-

-

5

 

14

 

 

19

Biernat Maciej

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

12

17

Buczek Mateusz

-

-

-

-

-

12

5

 

 

 

 

17

Jaworski Kacper

-

-

-

-

-

12

-

5

 

 

 

17

Kątniak Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12+5

17

Kordy Stanisław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12+5

17

Piernaczyk Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12+5

17

Biernat Konrad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

14

Cygan Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

14

Kozłowski Bartłomiej

+5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

14

Fraś Maciej

-

-

-

-

-

-

-

-

-

12

 

12

Malinowski Andrzej

-

-

-

-

-

12

-

 

 

 

 

12

Śledziowski Bartosz

-

-

-

-

-

12

-

 

 

 

 

12

Buczek Michał

-

-

10

-

-

-

-

 

 

 

 

10

Drozd Anatol

10

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

10

Kapała Jacek

-

-

-

-

-

-

5+5

 

 

 

 

10

Miękina Piotr

10+5

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

10

Moller Szymon

-

-

10

-

-

-

-

 

 

 

 

10

Świętek Patryk

10

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

10

Wartak Kamil

-

-

-

-

-

-

5+5

 

 

 

 

10

Pater Mateusz

+5+5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Bereta Dawid

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

 

5

Goryczka Mateusz

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

 

5

Janik Szczepan

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

 

5

Lebiest Michał

-

-

-

5

-

-

-

 

 

 

 

5

Matuszyk Artur

-

-

-

5

-

-

-

 

 

 

 

5

Pietras Adrian

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

 

5

Satała Michał

-

-

-

5

-

-

-

 

 

 

 

5

Szewczyk Wojciech

-

-

-

-

5

-

-

 

 

 

 

5

Wantuch Marcin

-

-

-

-

-

-

5

 

 

 

 

5

Wiklik Wojciech

-

-

-

5

-

-

 

 

 

 

 

5

Chytkowski Dawid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+5

5

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS