Start Narodowe Czytanie
czwartek, 05 lipca 2018 20:59

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie odbędzie się 7 września (piątek) o godzinie 9:00 w auli szkoły.
Wydarzenie Narodowe Czytanie 2018 Zainauguruje Dyrektor Zespołu Szkół im.Ojca Świętego Jana Pawła II Pani Barbara Wiśniowska. Następnie czytać będą absolwenci, uczniowie, zaproszeni goście, końcowe fragmenty przeczytają nauczyciele, Przydziałem tekstów zajmuje się nauczyciel j. polskiego Pani Lucyna Niedbała - Trojan Scenografię przygotuje działające w szkole koło plastyczne. W wydarzeniu udział weźmie cała społeczność uczniowska, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Wydarzenie wspiera Samorząd Uczniowski.