Start XI MFI-NAGRODA PUBLICZNOŚCI
czwartek, 14 czerwca 2018 11:53

XI MFI-NAGRODA PUBLICZNOŚCI

W XI Międzyszkolnym Festiwalu Informatycznymi uczniowie naszej szkoły, Kacper Dumieński i Piotr Michalik z klasy 3TI zdobyli nagrodę publiczności. Reprezentanci Technikum Informatycznego podbili serce publiczności przedstawiając autorską aplikację mobilną "Can I Go?". Dzięki niezwykle praktycznym rozwiązaniom instalowanym w naszym aparacie komórkowym współpracującym z nadajnikami w miejscach użyteczności publicznej życie może stać się dużo przyjemniejsze i bardziej bezpieczne. O szczegóły pytajcie nagrodzonych. Gratulacje!

WS