Start VIII KONKURS KONSTYTUCYJNY ROZSTRZYGNIĘTY
piątek, 25 maja 2018 07:15

VIII KONKURS KONSTYTUCYJNY ROZSTRZYGNIĘTY

Poznaliśmy laureatów VIII Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Po trzystopniowych eliminacjach w czwartek, 24 maja 2018 roku zakończyliśmy zmagania konkursowe w dwóch kategoriach wiekowych. Oto lista laureatów:

Laureaci w kategorii szkół gimnazjalnych

1.

Julia Tańcula

2.

Arkadiusz Iskrzycki

3.

Mateusz Burda

4.

Martyna Rajchel

5.

Monika Motyl

Laureaci w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

1.

Paulina Rogowska

2.

Amanda Szywała

3.

Mateusz Kucharczyk

4.

Aleksandra Brudnik

5.

Karolina Waśniowska

Serdecznie gratulujemy laureatom. O terminie i miejscu wręczenia nagród poinformujemy wkrótce.

WSternal