Finaliści Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP 2018

Start Finaliści Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP 2018
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 06:33

Finaliści Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP 2018

W wyniku przeprowadzonych eliminacji szkolnych oraz dogrywki wyłonieni zostali finaliści VIII Edycji Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP, którzy 24 maja 2018 roku wezmą udział w finale konkursu. Do ścisłego finału zakwalifikowali się:

1. Amanda Szywała, klasa 2B,  35 pkt

2. Karolina Waśniowska, klasa 2B, 30 pkt

3-4 Aleksandra Brudnik, klasa 3B, Paulina Rogowska klasa 3THE, 29 pkt

5. Mateusz Kucharczyk, klasa 3A, 28 pkt

Finalistom gratulujemy i zachęcamy do rozpoczęcia przygotowań do zmagań finałowych.

ws