Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych

Start Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych
środa, 28 marca 2018 11:49

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych

Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny życzy cała społeczność Szkoły.

Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".