Start Sukces naszego ucznia w konkursie "Mam zawód. Mam fantazję"-konkurencja "Webmaster to ja!"
czwartek, 12 października 2017 20:38

Uczeń klasy 3 TI Zespołu Szkół im. Ojca Świętego w Niepołomicach, Piotr Michalik zajął 3 miejsce w konkursie "Mam zawód. Mam fantazję"-konkurencja "Webmaster to ja!". Konkurs odbył się w poniedziałek 02 października 2017 r w Zespole Szkół Technicznych im Ignacego Mościckiego w Tarnowie. Do konkursu przystąpiło 30-stu uczniów z różnych rejonów małopolski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Angelika Kuc