Start RODZICÓW I UCZNIÓW ZAPRASZAMY W CZWARTEK 20 KWIETNIA 2017
wtorek, 11 kwietnia 2017 06:35

RODZICÓW I UCZNIÓW ZAPRASZAMY W CZWARTEK 20 KWIETNIA 2017

O godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej MCDiS w Niepołomicach odbędzie się koncert charytatywny „Na rzecz Dzieci z Aleppo” przygotowany przez szkolną  grupę wokalną. Koncert organizowany jest przez Naszą Szkołę i MCDiS na rzecz Stowarzyszenia „Polska Misja Medyczna”, które pozyskuje środki finansowe na leczenie dzieci poszkodowanych w wojnie domowej w Syrii. W trakcie koncertu wolontariusze , uczniowie naszej szkoły będą przeprowadzać zbiórkę na rzecz w/w stowarzyszenia. Ponieważ w tym dniu odbędą się również zebrania z rodzicami zbiórka będzie kontynuowana na terenie naszej szkoły.

O godzinie 18.30 rozpoczną się spotkania informacyjne dla Rodziców uczniów naszej szkoły. Oto harmonogram spotkań:

18.30    – zebranie dla rodziców uczniów klas maturalnych z wychowawcami w salach lekcyjnych

18.30-19.30 -  informacyjne spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów dla rodziców uczniów pozostałych klas.