Start POZNALIŚMY FINALISTÓW KK2017
środa, 05 kwietnia 2017 13:35

POZNALIŚMY FINALISTÓW KK2017

We środę 4 kwietnia 2017 ogłoszone zostały wyniki eliminacji szkolnych VII Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Oto piątka finalistów, którzy 25 maja wezmą udział w ścisłym w finale:

1-2. Bartłomiej Stefański, Karol Szymczyk, 3A, ex aequo - 38 pkt

3. Julia Niedziela, 2B - 35 pkt

4. Paulina Rogowska, 2 THE - 34 pkt

5. Patryk Klima, 2A - 33 pkt

Finalistom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom (łącznie do konkursu przystąpiło 31 uczniów) dziękujemy za udział i zapraszamy do rywalizacji w 2018 roku.

Przypominamy, że eliminacje w kategorii szkół gimnazjalnych odbędą się zgodnie z harmonogramem 28 kwietnia 2017 r.

ws