Start V w Małopolsce
piątek, 31 marca 2017 07:39

V w Małopolsce

XLIII Olimpiada Geograficzna – Patryk Klima  „Piąty w Małopolsce” .

Uczeń klasy II a Patryk Klima z Zespołu Szkół im. Ojca Świętego w Niepołomicach w zawodach wojewódzkich II stopnia, które odbyły się w dniach 11 – 12 lutego 2017 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce, zajął piąte miejsce w Małopolsce. Patryk Klima uzyskał 119,5 punktów.

Do 15 marca Komitet Główny ogłasza na stronie internetowej oficjalne wyniki zawodów II stopnia i listę uczniów dopuszczonych do zawodów III stopnia., które odbęda się   20–23 kwietnia 2017 r. w Suwałkach