Start Sukces naszego ucznia w Konkursie Astronomicznym
poniedziałek, 13 marca 2017 10:47

Sukces naszego ucznia w Konkursie Astronomicznym

Miło nam poinformować, że w piątek 10 marca uczeń naszej szkoły Albert Sosnal z klasy 1THE zdobył II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym na referat z zakresu astronomii i astronautyki. Osiągając ten wspaniały wynik zakwalifikował się on do etapu Ogólnopolskiego (OMSA) w Grudziądzu, który odbędzie się w dniach  23-25 marca 2017 roku.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Alberta w finale ogólnopolskim!!!