Start Piąty w Małopolsce
poniedziałek, 13 marca 2017 10:43

Piąty w Małopolsce

Uczeń klasy II a Zespołu Szkół im Ojca Świętego w Niepołomicach, Patryk Klima zajął 5 miejsce w zawodach wojewódzkich II stopnia, które odbyły się w dniach 11 – 12 lutego 2017 r.  w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce.

Patryk uzyskał 118, 5 pkt. co dało mu 5 miejsce w Małopolsce. Patryk Klima został dopuszczony do zawodów III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej, która odbędzie się  20 – 23 kwietnia 2017 r. w Suwałkach.

Laureatowi gratulujemy  i trzymam kciuki za kolejne sukcesy.