Start „Wybieram Wybory”
czwartek, 02 marca 2017 07:46

„Wybieram Wybory”

1 marca 2017 roku uczniowie z klasy ITHE: Wiktoria Zielińska, Gabriela Maciejasz i Karolina Chudziak oraz z klasy ITI: Adrien Woliński, Hubert Czyszczoń  i  Michał Pikulski  wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym. Uczniowie zmierzyli się z testem, w którym zawarte były pytania  związane z kodeksem wyborczym. Organizatorem konkursu była Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy wyborczej a także zachęcenie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu  społecznym i politycznym.

Gratuluję wszystkim uczestnikom

Izabela Wojakowska