Start Szkolny konkurs na najlepszego ucznia
piątek, 17 lutego 2017 07:40

Szkolny konkurs na najlepszego ucznia

SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017”

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach zaprasza wszystkich uczniów klas I-II Liceum Ogólnokształcącego i klas I-III Technikum do udziału
w konkursie na Najlepszego Ucznia Liceum Ogólnokształcącego i Najlepszego Ucznia Technikum.

Nagrodami w konkursie są ufundowane przez Szkołę Nauki Jazdy „SIGMA” bezpłatne kursy prawa jazdy.

Kryteriami przyznania tytułu Najlepszego Ucznia danej szkoły są:

1. Uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2016/2017 w danej szkole.
  2. Uzyskanie minimum bardzo dobrej oceny zachowania w roku szkolnym 2016/2017.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni na zebraniu klasyfikacyjnym Rady Pedagogicznej w dniu 19 czerwca 2017 r.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie.