Start Rusza Niepołomicka Szkoła Młodych Liderów! Zgłoś swój projekt
środa, 25 stycznia 2017 12:56

Rusza Niepołomicka Szkoła Młodych Liderów! Zgłoś swój projekt

Zgłoś i zrealizuj!

Rusza Niepołomicka Szkoła Młodych Liderów! Zgłoś swój projekt, wykorzystaj otrzymane środki i zrealizuj swój pomysł na Inicjatywę Lokalną.

Przed nami I Gminny Konkurs Kreatywny w ramach programu edukacyjnego Niepołomicka Szkoła Młodych Liderów.

Projekt jest realizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice, Stowarzyszenie Koło Przyjaciół Harcerstwa oraz Zespół Szkół  im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.

Konkurs na Inicjatywę Lokalną, która ma być odpowiedzią na wybrany problem społeczny skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych działających na terenie gminy Niepołomice, a także mieszkańców naszej gminy, uczących się w szkołach w innych gminach, którzy nie ukończyli 20 lat.

Zgłoszony projekt musi spełnić kilka wymogów regulaminowych. Przede wszystkim musi stanowić kreatywną odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie, a także musi zostać zrealizowany przed 20 czerwca 2017 roku. W zgłoszeniu należy zawrzeć cele, formy działania, a także harmonogram i mieć określony budżet.

Projekty przyjęte przez Jury zostaną wsparte grantami finansowymi do wysokości tysiąca złotych. Środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie niezbędnych kosztów, np. zakup materiałów, wynajem sprzętu. Wyjątek stanowi tylko wypłata honorariów.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać do 28 lutego 2017 roku formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jeden ze zrealizowanych pomysłów otrzyma tytuł: Inicjatywa Lokalna Roku 2017, a autorzy wyróżnionych projektów zostaną zaproszeni do udziału w pierwszej edycji Niepołomickiej Szkoły Młodych Liderów.

Pełny regulamin można znaleźć tutaj.

Życzymy powodzenia!