Start Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
środa, 11 stycznia 2017 12:49

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Uczennice 4 klasy technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa Agata Ratuszek

oraz Dominika Tylek w dniu 10 stycznia 2017 r. wzięły udział w etapie okręgowym

Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, która odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie.

Do rywalizacji przystąpiło 77 uczestników wyłonionych podczas etapu szkolnego, reprezentujących szkoły z województw małopolskiego i świętokrzyskiego.