Start ZŁOTA SZKOŁA 2017
środa, 11 stycznia 2017 06:55

ZŁOTA SZKOŁA 2017

Technikum w naszym Zespole Szkół zdobyło tytuł Złotej Szkoły 2017. W najnowszym rankingu portalu edukacyjnego Perspektywy Technikum sklasyfikowane zostało na 80 miejscu w Polsce oraz 11. w Małopolsce. Szkoła po raz kolejny uzyskała Złota Tarczę-nagrodę przyznawaną 100 najlepszym szkołom tego typu w Polsce. Gratulacje!

Zlote-technikum-2017-zespol-szkol-im-ojca-sw-jana-pawla-ii-w-niepolomicach

Złota Szkoła w Niepołomiacach