Start Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS
czwartek, 22 grudnia 2016 10:04

Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS

1 grudnia 2016 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II, odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat HIV i AIDS wśród młodzieży, kształtowanie świadomości własnego postępowania i jego wpływu na stan zdrowia oraz profilaktyka zakażenia wirusem HIV.
Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji multimedialnej obejmującej zagadnienia profilaktyki HIV/AIDS.
Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów Zespołu Szkół a I miejsce zdobył Grzegorz Korgol z klasy 3 Technikum Informatycznego.