Start SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI
wtorek, 13 grudnia 2016 13:47

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI

W najbliższy czwartek, 15 grudnia 2016 r. zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne z wychowawcami klas oraz nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Harmonogram spotkania:
16.30 -spotkanie dyrekcji szkoły z Radą Rodziców w sali nr 1
17.00 - zebrania Rodziców z wychowawcami klas
17.30 - 19.00 - indywidualne spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów,
18.00 - spotkanie Komitetu Studniówkowego klas II LO i III TECH w sali nr 17.