Start Bogato i kolorowo na Targach Horeca, Gastrofood 2016
poniedziałek, 28 listopada 2016 06:32

Bogato i kolorowo na Targach Horeca, Gastrofood 2016

W dniu 18 listopada 2016 przedstawiciele młodzieży szkolnej Technikum Hotelarskiego uczestniczyli w  przedmiotowej wycieczce zawodoznawczej na Targach Horeca, Gastrofood 2016 organizowanych w Krakowie – Nowej Hucie przy ul. Galicyjskiej.

Przygotowane stoiska licznych oferto - dawców branży hotelarskiej i gastronomicznej  przyciągały zwiedzających swym przepychem i kolorystyką. Każdy  ze zwiedzających mógł pozyskać specjalistyczną wiedzę oraz poznać różne ciekawostki z danej dziedziny. Ponadto (jak co roku) liczni wystawcy branży kulinarnej oprócz tematycznych  prezentacji serwowali do degustacji zwiedzającym smaczne dania gorące, desery i napoje.

Podczas Targów uczestnicy i zwiedzający mieli możliwość zobaczenia: Biegu Kelnerów, Kuchni Mistrzów, Salonu Kawy i Herbaty.

Ewa Rogóż – nauczyciel przedmiotów zawodowych,

doradca zawodowy