Start W CZWARTEK SPOTKANIE INFORMACYJE Z RODZICAMI
poniedziałek, 14 listopada 2016 14:20

W CZWARTEK SPOTKANIE INFORMACYJE Z RODZICAMI

W najbliższy czwartek, 17 listopada 2016 r. odbędzie się spotkanie informacyjne z Rodzicami. Harmonogram spotkania:

- 16:30 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły w sali nr 1,

- 17:00 odbędą się zebrania Rodziców z wychowawcami klas.

- od 17:30 - 19:00 - indywidualne spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Dyrekcja Zespołu Szkół
im. Ojca Świętego Jana Pawła II