Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start 16 Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej na Narodowe Święto Niepodległości
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 10 listopada 2016 11:36

16 Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej na Narodowe Święto Niepodległości

 

10 listopada 2016 roku w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

w Niepołomicach tradycyjnie, jak co roku odbył się po raz szesnasty „Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej”. Wykonawcami tradycyjnych utworów o tematyce patriotycznej i niepodległościowej była młodzież wszystkich klas naszej szkoły. Ocenę wykonania i wyłonienie zwycięzcy powierzono jury w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół Barbara Wiśniowska, nauczyciele Katarzyna Lynch i Jan Perchlicki oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej Wiktoria Wiktoria Krzysztofiak z klasy 1 B, Sandra Kuklicz z klasy 2B, Daria Piernaczyk z klasy 3 B. Oceniano poziom sztuki wokalnej, interpretację tekstu, pamięciowe opanowanie tekstu, ruch sceniczny, użycie instrumentów, scenografię oraz brano pod uwagę pozytywne niespodzianki. Piętnaście klas wykonało piętnaście różnych utworów o tematyce patriotycznej. Zwyciężyły trzy klasy, które otrzymały największą liczbę punktów. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2A (wychowawca Jarosław Muter), która  wykonała utwór „Przybyli ułani pod okienko”. Drugie miejsce zdobyła klasa 1THE z utworem „Jak długo na Wawelu” (wychowawca Justyna Kuźma), a trzecie miejsce klasa 3A (wychowawca Edyta Kryjomska) za wykonanie utworu „Płynie Wisła płynie”.

Zwycięskie klasy otrzymały nagrody Dyrektora Zespołu Szkół. Jednocześnie za zwycięzców należy uznać wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy wzięli udział w wspólnym śpiewaniu oraz pozytywnej rywalizacji. „Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej” zorganizowany został po raz szesnasty. Formuła szkolnego festiwalu połączonego z konkursem to nasz sposób na zachowanie, pielęgnowanie i rekonstrukcję polskiej tradycji wspólnego śpiewania. To także wkład naszej szkoły w pozytywną atmosferę radosnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Zdjęcia pod linkiem https://goo.gl/photos/5dtfcwgvkw3sn11T6

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS