Start Konkurs fotograficzny ŚDM na zdjęciach Niepołomiczan
wtorek, 13 września 2016 11:54

Konkurs fotograficzny ŚDM na zdjęciach Niepołomiczan

Jeśli podczas Światowych Dni Młodzieży uchwyciłeś swoim aparatem niezwykłe, ciekawe, wzruszające zdarzenie to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Niepołomice, tych młodszych i starszych, uczniów i dorosłych.

• Zadanie konkursowe polega na wyszukaniu jednej, najlepszej zdaniem autora fotografii dokumentującej tegoroczne Światowe Dni Młodzieży.
  • Fotografię należy wywołać w formacie A4 i dołączyć komentarz wydrukowany czcionką 20, również na formacie A4 (miejsce zdarzenia, krótki opis, nazwisko autora itp.) Komentarz powinien zawierać maksymalnie 200 znaków.
  • Do zdjęcia i komentarza należy dołączyć załącznik zawierający zgodę na uczestnictwo, przetwarzanie danych i przeniesienie praw autorskich (załącznik nr 1 – dla osób niepełnoletnich, lub załącznik nr 2 – dla osób pełnoletnich).
  • Podpisane na odwrocie zdjęcie wraz z komentarzem i załącznikiem umieszczamy razem w foliowej koszulce i składamy u swoich katechetów. Dorośli uczestnicy w zakrystii bądź kancelarii parafii pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach do 16-go października 2016 roku.
  • Najlepsze prace będą wystawione w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody. Uroczystość będzie miała miejsce 4 listopada 2016 r. podczas otwarcia wystawy i ogłoszenia wyników w Bibliotece Niepołomickiej.

Załączniki i szczegółowy regulamin do pobrania na stronie parafialnej: parafianiepolomice.pl

Szczegółowy Regulamin

Na zwycięzców czekają nagrody!