Start Noc Naukowców 2016
wtorek, 13 września 2016 11:43

Noc Naukowców 2016

Zapraszamy na Małopolska Noc Naukowców 30 września 2016, która w tym roku odbywa się pod hasłem: „W laboratorium nie tylko astronomicznym”

STARTUJEMY o 18:00 a atrakcji nie zabraknie aż do 24:00!

DO ZOBACZENIA!!!

Szczegóły znajdują się na stronie MOA:

Wszystkim przypominamy, iż Noc Naukowców realizowana jest w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców, a koordynatorem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (www.nocnaukowcow.malopolska.pl).