Start Narodowe Czytanie w dniu 2.09.2016
piątek, 29 lipca 2016 10:56

Narodowe Czytanie w dniu 2.09.2016

W dniu drugiego września o godzinie 9:30 rozpoczniemy czytanie powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis". Czytanie zainauguruje pani dyrektor Barbara Wiśniowska, następnie czytać będą uczniowie oraz zaproszeni goście i grono pedagogiczne. Informacja wraz z zaproszeniem zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły. Zostaną przygotowane zaproszenia dla gości honorowych jak i plakaty promujące wydarzenie. Koordynatorem akcji jest nauczyciel bibliotekarz Agata Dańda. Uroczystość poprowadzi opiekun samorządu uczniowskiego pani Justyna Kuźma a scenografię przygotuje koło plastyczne działające na terenie naszej szkoły. W ogólnopolską akcję Narodowego Czytania zaangażowana będzie cała społeczność uczniowska (ok. 400 osób).