Start Konkurs fotograficzny
piątek, 01 lipca 2016 12:47

Konkurs fotograficzny

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs ten jest ciekawą formą propagowania wśród dzieci i młodzieży zainteresowania przyrodą oraz odkrywania na nowo miejsca swojego zamieszkania poprzez popularyzację wyjątkowych elementów historii związanych z lokalnym dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym.

Poniżej znajduje się link do strony internetowej zawierające szczegółowe informację na temat konkursu.

Pozdrawiam,

Nadleśniczy Nadleśnictwa Niepołomice