Start 27 lat wolności
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:21

27 lat wolności

Prawie „w samo południe” 3 czerwca 2016 roku w Auli naszej Szkoły odbyły się zajęcia z edukacji obywatelskiej i wiedzy z historii najnowszej Polski. Wspomnienia ostatnich dwudziestu siedmiu lat zostały zaprezentowane w formie wiadomości podanych przez  fikcyjną  „Telewizję Niepołomice”.  W roli prezentera telewizyjnego wystąpił Wojciech Poprawski z klasy 2 TI. W drugiej części spotkania odbył się II Szkolny Konkurs Historyczny.  W konkursie wzięły udział wszystkie klasy.  Po emocjonującej dogrywce zwyciężyła klasa 2A, która otrzymała puchar oraz wielką paczkę cukierków.

Dzień Edukacji Obuwatelskiej