Start Finał VI edycji Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP
piątek, 20 maja 2016 08:42

Finał VI edycji Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP

Poznaliśmy laureatów VI edycji Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. W zakończonych w czwartek, 19 maja 2016 trzyetapowych zmaganiach (eliminacje szkolne, finał - część pisemna, finał – część ustna) wyłoniony został Burmistrz Dzieci i Młodzieży MiG Niepołomice w 2016 roku. W tym roku honorowy tytuł zdobyła Gabriela Jach, uczennica  Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach. Zgodnie z regulaminem konkursu tytuł ten otrzymuje osoba, która w etapie finałowym zdobyła największą liczbę punktów spośród uczestników rywalizujących w obu kategoriach wiekowych.

Oto wyniki klasyfikacji końcowej w obu kategoriach.

Kategoria szkół gimnazjalnych:

Gabriela Jach                    78 pkt