Start Kolejne możliwości dla uczniów
wtorek, 26 kwietnia 2016 10:26

Kolejne możliwości dla uczniów

W dniu 21.04.2016 po raz kolejny gościliśmy w szkole Przedstawicieli Teleinvention Contact Center /Oddział w Krakowie przy ul. Krowoderskich Zuchów 12 w osobach: p. Wioletta Harlak - Bodzak oraz p. Magdalena Przybyłek.  Zaproszeni Goście spotkali się z uczniami klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum kształcącego   w zawodach: technik informatyk, technik ekonomista, technik hotelarstwa. Spotkaniem również byli uczniowie klasy III Technikum Informatycznego i Ekonomicznego.

Podczas spotkania z młodzieżą omówiono następujące zagadnienia:

- cele i zadania Firmy Teleinvention,

- zasady pracy w Firmie,

- zakres usług dla poszukujących pracy,

- możliwości zatrudnienia i wynagrodzenia dla poszukujących pracy,

- przyjęty system motywacyjny zatrudnionych osób.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie cenne informacje, zapraszamy do dalszej współpracy …

Ewa Rogóż – nauczyciel przedmiotów zawodowych,

doradca zawodowy