Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start FINAŁ KONKURSU „ GET TO KNOW AMERICA” JUŻ ZA NAMI
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 14 kwietnia 2016 07:58

FINAŁ KONKURSU „ GET TO KNOW AMERICA” JUŻ ZA NAMI

Finał międzyszkolnego konkurs wiedzy o USA „Get to know America” odbył się 11 marca 2016 w naszej szkole i został przeprowadzony przez pracowników Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie. 7 drużyn wytrwale walczyło o pierwsze miejsce i cenne nagrody, które ufundowane zostały przez Konsulat, Zespół Szkół  w Niepołomicach, Pana Romana Ptaka Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice oraz Bank Pekao S.A.

I miejsce ( tablety) zdobyła drużyna z Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach w składzie : Aleksandra Turek, Paulina Jędrzejek, Klaudia Postawa .

II miejsce ( ipods) wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach w składzie: Maciej Tobiasz, Karol Bożek, Jakub Pudełko.

III miejsce ( zestawy  Magnetic Poetry) otrzymała drużyna z Gimnazjum z Targowiska w składzie: Joanna Olszewska,  Natalia Szewczyk,  Mikołaj Nazaruk.

Zwycięzcy zostali również uhonorowani przez Panią Konsul Pamnellę DeVolder pamiątkowymi dyplomami.

Za wspaniałe przygotowanie i ogromną wiedzę wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali puzzle przedstawiające słynne miejsca w USA oraz pamiątkowe torby.

Po części oficjalnej uczniowie oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez uczniów naszej szkoły oraz Pizzerię Rooster, gdzie mogli swobodnie porozmawiać. W miłej atmosferze rozmawialiśmy z przedstawicielami Konsulatu o kulturze polskiej i amerykańskiej oczywiście w języku angielskim.

Przedstawiciele Konsulatu byli pod ogromnym wrażaniem zarówno wiedzy uczestników jak i wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego, o czym poinformowali na swoim facebooku : https://pl-pl.facebook.com/Zoom-in-on-America-55275357401/

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniach swoim podopiecznym  serdecznie gratulujemy, a sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu.

Już dziś zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „ Get to know America” !!!

Koordynatorki konkursu „ Get to know America” K.Grochot, D. Żak

GALERIA FLICKR

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS