Start Przedstawiciele Firmy Randstad w niepołomickim Zespole szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II
wtorek, 05 kwietnia 2016 09:41

W dniach 14 i 15 marca 2016 uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum kształcącego w zawodach technik informatyk, technik ekonomista, technik hotelarstwa mieli możliwość spotkania bezpośredniego z Przedstawicielami Firmy Randstad Polska – oddział Niepołomice w osobach: p. Edyta Michalska,  p. Karolina Górka.

Podczas spotkania z młodzieżą omówiono następujące zagadnienia:

- cele i zadania Firmy Randstad,

- rynek pracy, obszary monitorowane,

- rodzaje pracodawców, klientów Firmy,

- zakres usług dla poszukujących pracy,

- sposoby rekrutacji poszukiwanych pracowników,

- rodzaje umów, zakres wynagrodzenia rekrutowanych osób,

- znaczenie pośrednictwa agencji zatrudnienia.

Była to już kolejna wizyta Przedstawicieli Firmy Randstad w naszym zespole; jesteśmy wdzięczni za wszystkie cenne informacje…

Ewa Rogóż, doradca zawodowy,

nauczyciel przedmiotów zawodowych