Start VI EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO
wtorek, 08 marca 2016 14:56

VI EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO

Rozpoczynamy VI edycję Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice. Podobnie jak w latach ubiegłych eliminacje szkolne przeprowadzone zostaną w oparciu o testy udostępnione w Banku Pytań. Bank Pytań znajduje się na stronie www.lo-niepolomice.pl w zakładce Konkursy. Oto harmonogram tegorocznych zmagań konkursowych:

TERMINARZ 2016

ELIMINACJE SZKOLNE

SZKOŁY GIMNAZJALNE

29 kwietnia 2016 r.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

31 marca 2016 r.

FINAŁ KONKURSU

19 maja 2016 r.

Jak zwykle przewidziano atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu.

WS