Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Piłka Halowa
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 03 marca 2016 09:19

Piłka Halowa

Piłka Halowa

W dniu 15 grudnia 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach odbył się XVI Turnieju  Piłki Halowej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

Do turnieju zgłosiło się pięć szkół: ZS w Gdowie, PCKZiU w Wieliczce, LO w Wieliczce, CKZiU w Niepołomicach i ZS w Niepołomicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Cały turniej stał na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny włożyły bardzo dużo wysiłku w swoje spotkania, aby osiągnąć jak najwyższy cel.

Uczniowie naszej szkoły, tak jak pozostałe ekipy wykazali się dużą sprawnością fizyczną i wolą walki. Ich przemyślane rozegrania (podania) i zgranie zespołowe, na tle pozostałych drużyn, były zdecydowanie lepsze, dzięki temu pokonali swoich wszystkich rywali i zdobyli I miejsce.

Podczas zawodów zmęczona młodzież mogła posilić się drożdżówkami i napojami. Na zakończenie Mistrzostw zespoły, które zdobyły pierwsze trzy miejsca, otrzymały puchary i medale oraz dyplomy dla każdej drużyny.

 

Klasyfikacja końcowa:

ZS w Niepołomicach – I miejsce;

PCKZiU Wieliczka – II miejsce;

ZS w Gdowie – III miejsce;

LO w Wieliczce – IV miejsce;

CKZiU Niepołomice – V miejsce

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS