Start Piłka Halowa
czwartek, 03 marca 2016 09:19

Piłka Halowa

W dniu 15 grudnia 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach odbył się XVI Turnieju  Piłki Halowej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

Do turnieju zgłosiło się pięć szkół: ZS w Gdowie, PCKZiU w Wieliczce, LO w Wieliczce, CKZiU w Niepołomicach i ZS w Niepołomicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Cały turniej stał na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny włożyły bardzo dużo wysiłku w swoje spotkania, aby osiągnąć jak najwyższy cel.

Uczniowie naszej szkoły, tak jak pozostałe ekipy wykazali się dużą sprawnością fizyczną i wolą walki. Ich przemyślane rozegrania (podania) i zgranie zespołowe, na tle pozostałych drużyn, były zdecydowanie lepsze, dzięki temu pokonali swoich wszystkich rywali i zdobyli I miejsce.

Podczas zawodów zmęczona młodzież mogła posilić się drożdżówkami i napojami. Na zakończenie Mistrzostw zespoły, które zdobyły pierwsze trzy miejsca, otrzymały puchary i medale oraz dyplomy dla każdej drużyny.

Klasyfikacja końcowa:

ZS w Niepołomicach – I miejsce;