Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Piłka ręczna – Mistrzostwa Powiatu Wielickiego
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 03 marca 2016 09:08

Piłka ręczna – Mistrzostwa Powiatu Wielickiego

Piłka ręczna – Mistrzostwa Powiatu Wielickiego

W dniach 24-25.02.2016 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia swoje mecze rozgrywały dziewczęta. Do Mistrzostw zgłosiły się cztery drużyny: LO w Wieliczce, PCKZiU Wieliczka, ZS w Gdowie i ZS w Niepołomicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Zaraz po oficjalnym otwarciu, na boisku spotkały się uczennice naszej szkoły z uczennicami LO w Wieliczce. Mecz skończył się pewnym, dziesięciobramkowym zwycięstwem ZS w Niepołomicach. Kolejny mecz szczypiornistki z Niepołomic rozegrały z PCKZiU Wieliczka, w którym również były bezkonkurencyjne. Na zakończenie Mistrzostw gospodynie turnieju zapewniły sobie zwycięstwo i tytuł mistrzyń powiatu wygrywając z ZS w Gdowie.

Podsumowując start ZS Niepołomice należy podkreślić, że reprezentacja dziewcząt podeszła bardzo profesjonalnie do zawodów. Uczennice były skoncentrowane i pewne w dążeniu do celu. Zagrania były przemyślane i perfekcyjnie wykonywane, dzięki temu wypracowały sobie dużą przewagę nad rywalkami.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

ZS Niepołomice – I miejsce;

LO Wieliczka – II miejsce;

PCKZiU Wieliczka – III miejsce;

ZS Gdów – IV miejsce.

Rywalizacja chłopców odbyła się dzień później, tj. 25.02.16 r. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn: LO Wieliczka, PCKZiU Wieliczka, ZS z Gdowa, CKZiU Niepołomice i ZS Niepołomice. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Podobnie do poprzedniego dnia turniej rozpoczął się meczem uczniów naszej szkoły z ZS w Gdowie, wygranym przez gospodarzy. Następny pojedynek drużyna z Niepołomic rozegrała z LO w Wieliczce, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych pana Michała Glicy. W kolejnym spotkaniu były derby, nasi szczypiorniści pokonali bezkonkurencyjnie CKZiU Niepołomice.

Na zakończenie Mistrzostw uczniowie naszej szkoły „podnieśli poziom” adrenaliny kibicom w meczu z PCKZiU Wieliczka. Było to bardzo wyrównane spotkanie zakończone remisem 5:5. Szczęśliwie wynik ten nie pozbawił zwycięstwa w całych rozgrywkach i drużyna zdobyła I miejsce oraz tytułu mistrza powiatu.

Drużyna chłopców ZS w Niepołomicach zaprezentowała wysoki poziom umiejętności i ogromne opanowanie w sytuacjach stresujących, a tym samym „zgotowali” kibicom bardzo interesujące widowisko sportowe.

W najbliższym czasie przed naszymi drużynami kolejny start. Mistrzynie i mistrzowie powiatu wystąpią na zawodach rejonowych, które odbędą się prawdopodobnie w Bochni.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

ZS w Niepołomicach – I miejsce;

LO w Wieliczce – II miejsce;

CKZiU Niepołomice – III miejsce;

ZS w Gdowie – IV miejsce;

PCKZiU Wieliczka – V miejsce.

 

Wyniki wszystkich meczy dziewcząt:

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 14:4

PCKZiU Wieliczka – ZS Gdów 7:4

LO Wieliczka – ZS Gdów 5:3

ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka 9:1

LO Wieliczka – PCKZiU Wieliczka 9:4

ZS Niepołomice – ZS Gdów 10:4

 

Wyniki wszystkich meczy chłopców:

ZS Niepołomice – ZS Gdów 8:4

CKZiU Niepołomice – PCKZiU Wieliczka 6:5

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 7:5

CKZiU Niepołomice – ZS Gdów 7:6

LO Wieliczka – PCKZiU Wieliczka 6:2

ZS Niepołomice – CKZiU Niepołomice 13:1

ZS Gdów – PCKZiU Wieliczka 5:4

LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice 9:2

ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka 5:5

LO Wieliczka – ZS Gdów 5:4

 

Joanna Świdnicka

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS