Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Z bajką w przedszkolu
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 26 lutego 2016 18:24

Z bajką w przedszkolu

Lata przedszkolne to dla każdego dziecka czas niezwykle intensywnego poznawania świata, gromadzenia wiedzy, rozwijania i doskonalenia wielu umiejętności. Nie do przecenienia jest w tej kwestii rola, jaką w wychowaniu i rozwoju młodego człowieka, odgrywa kontakt z książką.Rozumiejąc to i doceniając walory jakie zawierają w sobie baśnie, legendy oraz bajki  Barbara Wiśniowska, dyrektor  Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II podjęła współpracę z Krystyną Kracik dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Niepołomicach w ramach szerzenia czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.We współczesnym świecie, w którym media odgrywają znaczącą rolę, wiele oferując młodemu człowiekowi coraz częściej spotykamy się z negatywnym nastawieniem dzieci do słowa pisanego.Przedszkolak, nie doceniając wartości płynącej z czytanej książki rzadko kiedy wyrasta na ochoczego czytelnika, a tym samym na człowieka , z bogatą wiedzą i umiejętnościami.W trosce o dobro dziecka, uczniowie Zespołu Szkół z radością biorą udział w cotygodniowych "wizytach z bajką" w przedszkolu.Przez 20 minut czytane są odpowiednio dobrane bajki i legendy dla fantastycznych dzieciaczków. Każde spotkanie z maluszkami napawa radością starsze koleżanki i z entuzjazmem dobierają lekturę na kolejne spotkanie. Dla naszych uczniów to prawdziwa frajda, a udzielają się w akcji głównie Ci, którzy miłość do książek zawdzięczają swoim babciom, rodzicom czy nianiom, a jest to miłość, która sięga ich najwcześniejszych wspomnień.

zdjęcia  Mariusz Dąbrowski

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS