Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Policjanci w Zubercu.
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 18 lutego 2016 10:18

Policjanci w Zubercu.

W dniu 24.01 2016 grupa policyjna z klasy 1a liceum wraz z Panem Michałem Glicą, naszym nauczycielem wychowania fizycznego wybrała się na obóz narciarski w góry Słowacji. Pierwszego dnia obozu przyszedł czas na rozpakowywanie się, obiad i odpoczynek przed pierwszym dniem nauki i ćwiczeń jazdy na nartach. Z samego rana wszyscy wspólnie zjedliśmy śniadanie i ruszyliśmy na stok narciarski, gdzie od podstaw całą grupą uczyliśmy się jazdy tak, aby każdy z kolejnym dniem mógł przystąpić do coraz to trudniejszych etapów nauki - nawet ci najlepsi. Po całym dniu ciężkiej pracy zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, lepiej i gorzej jeżdżących. Ci, którzy lepiej sobie radzili ruszyli na większy stok pod opieką Pana Michała, a druga grupa wciąż szlifowała swoje umiejętności pod okiem drugiego opiekuna Pana Zbyszka. Po wyczerpującym dniu jazdy wszyscy wróciliśmy do domu, aby zjeść obiad, odpocząć i spędzić czas wciąż w miłym towarzystwie. Niektórzy grali w lotki inni w ping-ponga a najbardziej zmęczeni odpoczywali we własnych ciepłych pokojach. I tak po kilku kolejnych pracowitych dniach, gdy już każdy doszedł do swojej własnej perfekcji jeżdżenia na nartach nadszedł czas na wspólną grupową naukę jazdy z kijami pod okiem naszych wspaniałych trenerów. Po opanowaniu techniki przyszedł czas na sprawdzenie naszych umiejętności podczas jazdy na czas slalomu giganta po jednej ze znajdujących się tam najstromszych tras zjazdowych. Każdy z nas osiągnął wspaniałe wyniki, nawet ci, którzy mieli narty po raz pierwszy na nogach. Progres, który osiągnęliśmy był niebywale zdumiewający, a to wszystko dzięki naszym wspaniałym nauczycielom.   30 stycznia, ostatniego dnia naszego obozu każdy z nas potrafił rewelacyjnie jeździć. Oczywiście obóz nabawił nas wielu kontuzji, bólów a nawet i przeziębień, ale mimo tego żadne z nas się nie poddało. Każdy wytrwał do końca, zabawa była przednia i to dawało nam siłę i radość na kolejny dzień. Wszyscy się świetnie bawili i wykorzystali ten czas na naukę jazdy na nartach jak i odpoczynek od codziennej nauki w szkole. Ale jak to na obozie bywa, każdy się z sobą zżył. Było tak wspaniale, że nikt nie chciał wracać do tego, co czekało na nas po powrocie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny obóz szkolny.

Sandra Podyma.

https://plus.google.com/u/0/b/106157802815105028498/collection/IdrdfB

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS