Start I i II etap konkursu „Get to know America” już za nami!
czwartek, 18 lutego 2016 07:26

I i II etap konkursu „Get to know America” już za nami!

Konkurs „Get to know America” to konkurs wiedzy o kulturze Stanów Zjednoczonych, który organizowany jest przez  Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pała II w Niepołomicach oraz Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie i pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

10 grudnia odbył się I etap konkursu w którym udział wzięło 127 uczniów szkół gimnazjalnych i uczniowie Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach. 15 najlepszy trzyosobowych drużyn 11 lutego 2016 reprezentowały swoje szkoły w II etapie konkursu, który odbył się w siedzibie Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach. Po wyrównanej i budzącej ogromne emocje rywalizacji wyłoniono 7 drużyn:

Lp.

Karol Bożek

Jakub Pudełko

53 pkt

11 marca 2016 odbędzie się wielki finał konkursu, który przeprowadzony będzie przez Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych z Krakowa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, zwycięskim drużynom życzymy sukcesów w III etapie a nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniach swoim podopiecznym serdecznie dziękujemy.

GALERIA ZDJĘĆ FLICKR