Start Oficjalne odliczanie do matury 2016.
czwartek, 11 lutego 2016 13:44

Oficjalne odliczanie do matury 2016.

Ponad stu tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II oficjalnie rozpoczęło odliczanie 100 dni do matury tzw. zabawą studniówkową.

Na miejsce imprezy wybraliśmy, naszym zdaniem, miejsce idealne i związane blisko z historią naszej szkoły- Zamek Królewski w Niepołomicach. Za udostępnienie sal zamkowych serdecznie dziękujemy Fundacji Zamek Królewski.

Studniówka przerosła oczekiwania nasze i naszych rodziców- było wspaniale! Za perfekcyjną organizację serdecznie dziękujemy Rodzicom.

Zaczęliśmy od tradycyjnego poloneza, który skomplikowanym układem zachwycił przybyłych gości. Walc angielski z  pracownikami szkoły oraz walc wiedeński w wykonaniu uczniów wypadły równie profesjonalnie.   Również skoczny taniec belgijski  wprowadził nas w wyśmienity nastrój, a wszystko to dzięki  pomocy nauczycielki wychowania fizycznego – pani Joanny Świdnickiej, z którą trenowaliśmy około miesiąca.

Po oficjalnej części i programie artystycznym, który wzruszył wychowawców klas maturalnych, bawiliśmy się wspólnie z nauczycielami do największych przebojów ostatnich dekad. Parkiet nie świecił pustkami ani minuty.

Szampańska zabawa trwała do białego rana a ostatnie pary opuściły Zamek o 6 nad ranem.

Wrażenia tegorocznych maturzystów w skrócie:

„Euforia”

„Impreza zrobiła ogromne wrażenie”

„Smutek, że ten wspaniały bal już za nami”

„Noc była zbyt krótka”

„Chcielibyśmy cofnąć czas, aby to jeszcze raz przeżyć”

„Czas się wziąć do roboty”

GALERIA FLICKR

Uczniowie klasy IV THE z wychowawcą