Start Konkurs „ Get to know America”
piątek, 13 listopada 2015 08:53

Konkurs „ Get to know America”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o kulturze Stanów Zjednoczonych „ Get to know America”. Konkurs jest realizowany w ramach konkursu „Zoom in on America Challenge”, we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie i pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań kulturą, historią i geografią  Stanów Zjednoczonych,   jak również rozwijanie uzdolnień językowych uczniów oraz zachęcenie ich do pozytywnej rywalizacji.

Konkurs będzie prowadzony w języku angielskim i składa się z trzech etapów. W finale sześć najlepszych drużyn będzie walczyć o atrakcyjne nagrody. Finał, który wyłoni zwycięzców zostanie przeprowadzony 10 marca 2016r. przez przedstawicieli z Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.

Zachęcamy do udziału w konkursie i mamy nadzieję, że będzie on wspaniałą przygodą z językiem angielskim.