Start Wyjazd młodzieży na Targi HoReCa i Gastrofood w Krakowie
czwartek, 12 listopada 2015 11:06

Wyjazd młodzieży na Targi HoReCa i Gastrofood w Krakowie

W dniu 6 listopada 2015 uczniowie klasy III THE pod kierunkiem wychowawcy klasowego p. Józefa Zelka  uczestniczyli  w wycieczce  zawodoznawczej   w największych jesiennych Targach branży hotelarsko – gastronomicznej tj.  w Międzynarodowych  Targach  i Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz w  Targach Artykułów Spożywczych  i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

W targach (włącznie z wystawcami na Międzynarodowych Targach Wina ENOEXPO) wzięło udział ponad 300  wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali  kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata ( w ramach wejścia grupowego po obniżonej cenie młodzież nawet pełnoletnia nie ma możliwości wejścia na Targi Wina).

Kompleks Targów HORECA, GASTROFOOD, ENOEXPO mieszczący się przy ul. Galicyjskiej 9 to także bogata oferta szkoleń, seminariów i pokazów nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

Uczniowie mieli możliwość nie tyko podziwiania bogatej oferty wystawców, wspaniale zaprezentowanej  w ramach działań promocyjnych ale również degustacji niektórych produktów na bieżąco przygotowywanych przez  oferto dawców.

Ewa Rogóż – nauczyciel przedmiotów zawodowych,

doradca zawodowy – współorganizator wycieczki.