Start RÓB TO CO KOCHASZ
wtorek, 13 października 2015 10:09

RÓB TO CO KOCHASZ

„Musisz odnaleźć to, co kochasz. Jedynym sposobem, byś czuł się prawdziwie spełniony , jest kochać to, co robisz”. Słowa autorstwa Steve’a  Jobs’a  z cała pewnością mogłyby stać się hasłem przewodnim programu, w którym w dniach 18-19 września 2015r. uczestniczyła młodzież klas  pierwszych i drugich Zespołu SzkóŁ im. Ojca Świętego Jana Pawła II

w Niepołomicach.

Akcja społeczna, w ramach której zrealizowano program miała na celu zachęcić młodzież, aby w podejmowanych życiowych decyzjach, wyborach,  aktywności  na polu edukacyjnym czy zawodowym zawsze kierować się posiadana pasją, talentami, a nie tylko panującymi trendami. Podczas dwugodzinnego spotkania o charakterze koncertu, konferencji, prezentacji krótkich materiałów filmowych z raperem Arkadio i DJ Długim można było się przekonać, że każdy człowiek ma liczne talenty, które należy tylko dostrzec, odszukać, tak aby w życiu móc robić to co się kocha, żyć z tego i oczywiście być szczęśliwym.

Jak do tego dojść? Droga nie jest łatwa lecz uczestnicy spotkania uzyskali praktyczną instrukcję w postaci  wskazanych konkretnie kroków. Akcję swoimi wypowiedziami, poradami wsparli Kamil Bednarek, CeZik, Aleksander Beta (Mistrz polski JUDO), Dominika Staniewicz doradca zawodowy). Ukoronowaniem akcji były warsztaty dla 11 najbardziej aktywnych muzycznie uczniów Zespołu Szkół, które odbyły się 19  września 2015r.  w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. Podczas czterogodzinnego spotkania uczniowie mogli spróbować swoich sił jako autorzy tekstów oraz wykonawcy powstałego utworu muzycznego. Jak wyszło?- przekonajcie się sami.

Zapraszamy do wysłuchania powstałego utworu.

Wykonawcy, autorzy tekstu:

1. Maciej Soczówka kl. 4 THE
  2. Magdalena Stryszowska kl. 4 THE
  3. Wojciech Poprawski kl. II TI
  4. Patrycja Wiater kl. II B
  5. Joanna Zagórska kl. IA
  6. Joanna Solarz kl. II A
  7. Dawid Kukla  kl. II TI
  8. Mariusz Dąbrowski kl. I TI
  9. Weronika Wilkosz kl. II TEO
  10. Gabriela Pawlik kl. II A

Podkład muzyczny: beat. O.S.T.R.

Pobierz MP3