Start BUDŻET OBYWATELSKI 2016
wtorek, 06 października 2015 11:12

BUDŻET OBYWATELSKI 2016 Wyróżniony

Każdy mieszkaniec gminy Niepołomice, który ukończył 16 rok życia może wziąć udział w głosowaniu nad budżetem obywatelskim. Jest to kwota pieniężna, która zostanie wydana w 2016 roku przez mieszkańców gminy w oparciu o złożone przez siebie projekty obywatelskie na rzecz rozwoju gminy.

Każdy uczeń naszej szkoły, który jest mieszkańcem gminy Niepołomice może zagłosować osobiście (wykaz punktów do głosowania dostępny na stronie www.lepszeniepolomice.pl)  lub przez Internet. Głosowanie potrwa od 10 do 18 października 2015 r.

Jeżeli wybieramy głosowanie przez Internet otwieramy stronę www.lepszeniepolomice.pl a następnie uruchamiamy aplikację GŁOSOWANIE (wystarczy podać swoje dane i nr PESEL). Uwaga: każda osoba może oddać tylko jeden głos na tylko jeden projekt.

Dwa spośród zgłoszonych projektów dotyczą naszej szkoły:

• Projekt nr 11142-remont sali korekcyjnej i wyposażenie jej w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń
  • Projekt nr 11952-zakup drukarki 3D

Projekty te zostały przygotowane i zgłoszone przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Prosimy, aby uczniowie zachęcili swoje rodzeństwo oraz rodziców do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa przez cały przyszły tydzień.