Start ,,Arkusze maturalne w Bukowinie? Czemu nie!’’
piątek, 11 września 2015 07:38

,,Arkusze maturalne w Bukowinie? Czemu nie!’’

Na ten nietypowy pomysł wpadła pani Beata Gorzkowska, nauczycielka matematyki w ZS im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.  Maturalne klasy były zachwycone z racji, iż matura coraz bliżej i spędzenie 3 dni z arkuszami mogłoby podnieść procent zdawalności tego przedmiotu w maju. Wyjazd odbył się 4 września i zakończył 6. Udało się nam przerobić 5 arkuszy z matematyki, przy czym każdy składał się z 33 pytań o różnym stopniu trudności. Mogliśmy się przekonać, że czasami najprostsze równanie lub niepozorne graniastosłupy mogą sprawić nie lada problem. Odpoczynek od cyfr i wykresów dawało nam wyjście na basen, do sauny albo na bilard. Opiekę nad nami sprawowała pani pedagog Edyta Pilch. Mamy nadzieję, że łącznie około 23 godziny spędzone na wertowaniu arkuszy poprawi nasze umiejętności i pomoże naszym niepołomickim maturzystom w przyszłym roku. Poniżej zamieszczamy wspólne zdjęcia z malowniczej Bukowiny Tatrzańskiej. Była to niesamowita wycieczka ale zarazem ciężka praca.

Radwańska Justyna 3a

GALERIA FLICKR