Start Konkurs „COŚ Z NICZEGO, CZYLI TWÓRCZY RECYKLING”
piątek, 04 września 2015 07:06

Konkurs „COŚ Z NICZEGO, CZYLI TWÓRCZY RECYKLING”

Drodzy uczniowie już kolejny raz zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie „COŚ Z NICZEGO, CZYLI TWÓRCZY RECYKLING”.  Poniżej przedstawiamy zasady:

1. W Konkursie mogą brać udział pojedyncze osoby, lub zespoły kilkuosobowe.
  2. Chęć udziału w Konkursie uczniowie zgłaszają do pani Ewy Fijał, pani Moniki Maślaniec pani Joanny Skotnicznej, pani Ewy Wojtusik.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wykonanie przedmiotu użytkowego z materiałów, które wyrzuca się do śmieci, np.: makulatura, szkło odpadowe, butelki PET, kartony po mleku, sokach i inne.
  4. Termin składania prac upływa 16 września 2015 roku.
  5. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba (lub zespół), której praca zostanie najwyżej oceniona przez Jury.
  6. Jury przyzna jedną nagrodę główną (I miejsce) oraz nagrody pocieszenia dla 2 kolejnych uczestników Konkursu, których prace zostaną ocenione najwyżej.
  7. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu 18 września 2015 roku na apelu przed wyjściem do puszczy.
  8. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania Konkursu w szczególności z uwagi na niskie zainteresowanie i małą liczbę prac konkursowych.

Zapraszamy !!!