Start ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
środa, 24 czerwca 2015 06:54

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

26 czerwca 2015 roku odbędzie się uroczystość wręczenia świadectw za rok szkolny 2014/2015. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Niepołomicach. O godzinie 9.15 dalszy przebieg uroczystości w auli szkoły. Uroczystości szkolne stanowią zarazem zakończenie Roku Jubileuszowego 70- lecia Liceum Ogólnokształcącego w Niepołomicach.

AKTRU sp. z o.o w Wieliczce zaprasza zainteresowanych na zajęcia tworzenia stron www oraz poszerzenia wiedzy w zakresie nowych technologii. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w siedzibie firmy  w Wieliczce ul. Gdowska 22 A  dwa razy tygodniu w okresie wakacyjnym.

Zgłoszenia należy składać do 25 czerwca.