Start SZKOLNY QUIZ HISTORYCZNY
piątek, 15 maja 2015 06:40

SZKOLNY QUIZ HISTORYCZNY

W czwartek 30 kwietnia 2015 roku w auli szkoły odbył się apel z okazji Narodowego Święta Konstytucji. Podczas akademii przypomniano okoliczności uchwalenia 3 maja 1791 r. Ustawy Rządowej oraz jej ważną rolę w reformie ustroju państwa polskiego.

Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w Szkolnym Konkursie Historycznym. Rywalizacja była zacięta i wyrównana, a uczestnicy konkursu prezentowali dużą wiedzę z zakresu historii Polski. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, a w szczególności zwycięskim klasom: IB, III TI, IA, II B, II A  i III THT mając nadzieję, że w przyszłym roku również w przeddzień Narodowego Święta Konstytucji Szkolny Konkurs Historyczny będzie nie tylko okazją do sprawdzenia wiedzy historycznej ale dostarczy również emocji w walce o Puchar Zwycięzców.

IW