Start Dzień Ziemi
czwartek, 23 kwietnia 2015 08:47

Dzień Ziemi

W dniu 22.04.2015 odbył się apel z okazji Dnia Ziemi pod hasłem ,,Z energią zmieńmy źródła”. Uczniowie klas drugich przedstawili kilka istotnych informacji na temat odnawialnych źródeł energii. Zwrócili uwagę że wykorzystywanie wiatru, promieniowania słonecznego, wody i geotermii nie wiąże się z długotrwałym ich deficytem, ponieważ ich zasób odnawia się w krótkim czasie. Wiadomości przedstawione podczas sesji ekologicznej oraz krótkiej scenki miały uświadomić naszym uczniom jak ważna jest nasza troska o Ziemię.

Ewa Fijał

GALERIA FLICKR